Autoservis Praha 5 Motol
+420 257 225 254
B+B Service - Brzdové destičky : Autoservis Praha 5 Motol

Brzdové destičky : Autoservis Praha 5 Motol

Když se ozvou brzdové destičky..

..je už pozdě!

Brzdové destičky, nejnamáhanější součást brzdového systému, si zasluhují náležitou pozornost. Stačí dodržovat intervaly jejich kontroly předepsané výrobcem. Při skřípění a drhnutí brzd už bývá pozdě, brzdové destičky "odešly". Dalším brzděním dochází k poškozování brzdového kotouče či bubnu.

O brzdové destičky pečujte už při samotné jízdě

Jízda brzda - plyn patří do rallye, ne na silnici!

Stačí si jen uvědomit, kolikrát zbytečně brzdíme, protože pozdě uvolníme plynový pedál. Při stylu jízdy brzda - plyn nám to brzdové destičky brzy vrátí. Buď zanedlouho budeme brzdit o drahé brzdové kotouče nebo nebudeme brzdit vůbec. Agresivní jízda a ignorování opotřebovaných brzd znamená jediné: vysoké riziko havárie a zbytečně vyhozené peníze za opravy. Údržba brzd - to nejsou jen samotné brzdové destičky (více viz. brzdy).


Plynulá jízda..

..šetří brzdové destičky u vašeho vozu

Jistě nechcete brzdové destičky měnit často nebo si kvůli jejich pozdní výměně poškodit i brzdové kotouče. Proto jezděte plynule! Pojedete nejen bezpečněji, vaše auto bude v kritických momentech lépe ovladatelné, ale znatelně tím ušetříte brzdy a zvláště brzdové destičky.


Když brzdové destičky doslouží..

..ušetříte, když vybíráte brzdové destičky podle ceny?

Hlavní měřítko pro to, kolik by měly stát jsou najeté kilometry v poměru s jejich cenou. Proto se při výběru neřiďte jen penězi. O konečné ceně nakonec rozhodujete vy, svoji jízdou!
Pokud si při volbě brzdových destiček nejste jisti, kontaktujte nás a my vám s jejich výběrem, údržbou a montáží rádi pomůžeme.


telefon: 257 225 254
mobil: 603 453 722, 604 875 766
copyright © B+B Service - Autoservis Praha 5 Motol 2016
tvorba www stránek People For Net a.s.