Autoservis Praha 5 Motol
+420 257 225 254
B+B Service - Bezpečnost : Autoservis Praha 5 Motol

Bezpečnost : Autoservis Praha 5 Motol

Co je pro vaši bezpečnost nejdůležitější?

Tři věci, kterým věnujte největší pozornost

Jak poznáte, že váš vůz není v pořádku?

Neodkládejte opravy nejdůležitějších částí vozu: řízení, brzd a tlumičů pérování .Zanedbání jejich údržby může ohrozit nejen vás a vaše blízké, ale i ostatní účastníky silničního provozu.

Nejlepší je prevence

Dodržujte pravidelné intervaly prohlídek svého auta. Pokud ale i přesto dojde k náhlému problému, můžete jej sami rozpoznat. Některé projevy vašeho vozu při jízdě vám mohou napovědět, že něco není v pořádku:

Řízení: cítíte nepříjemné kovové klepání do volantu při přejíždění nerovností na vozovce?

Alespoň zběžně zkontrolujte čepy řízení a jejich vůli. Závada může být i v kloubech poloos nebo volné hřídeli řízení. To jsou ovšem opravy, které nejenže nesnesou odklad, ale je na ně potřeba odborný servis s kvalitní diagnostikou.

Brzdy: slyšíte při brzdění kovový zvuk a pískání?
To signalizuje, že s brzdami není něco v pořádku. Brzdy se přehřívají, nestačí se z nich odvádět teplo Pravděpodobně došlo k opotřebení brzdových destiček a dochází k devastaci brzdových kotoučů nebo bubnu. Pro vaše zdraví není nejdůležitější to, jak rychle vaše auto jede, ale jak rychle dokáže zastavit. Bez váhání k nám zavolejte a objednejte si kontrolu brzd. Provádíme ji zdarma!

Tlumiče: zhoupne se vaše auto při jízdě po nerovném povrchu vícekrát než by mělo? V zatáčce těžko udržujete směr nebo vás oslňují protijedoucí vozidla?
Kvalitní tlumiče mají vliv na jízdní vlastnosti vašeho vozu, a tím jsou velmi důležité pro bezpečnost jízdy. Zvláště při brzdění, náhlém vybočení nebo při průjezdu zatáčkou. Kromě snížené stability vozidla a komfortu při jízdě, se u vozu s opotřebenými tlumiči zvyšuje i spotřeba pohonných hmot, opotřebení pneumatik a celého podvozku. Tlumiče otestujeme zdarma!

Pokud jste zaregistrovali něco z výše uvedeného, neodkládejte zbytečně návštěvu servisu. Testování tlumičů, kontrolu brzd na brzdových válcích a výfukového systému u nás provádíme zdarma!!!


telefon: 257 225 254
mobil: 603 453 722, 604 875 766
copyright © B+B Service - Autoservis Praha 5 Motol 2016
tvorba www stránek People For Net a.s.